Офисное кресло Virgo Vega X16
Код товара: Virgo X16
-
- Производитель: Virgo
Характеристики
- Цвет Серый
- Максимальная нагрузка 120 кг
- Высота 80 - 90 см
- Регулировки Высота сиденья
Оплата
Наличными при получении, Visa/MasterCard, Приват24
Доставка
Самовывоз
Вы сами можете забрать этот товар
Курьерские службы:
Новая почта, Деливери, Мист - Экспресс, курьером к двери (в любой населенный пункт Украины)
100% гарантия возврата
Обмен / возврат товара в течение 14 дней
Описание:
Крісло Virgo Vega X16
Функціональне крісло, що обертається . підійде для будь-якого інтер'єру. Ідеально профільоване сидіння можна регулювати по висоті.
Крісло Virgo Vega X16, що обертається, ідеально підходить для дому, студії та офісу. Чудовий комфорт сидіння задовольнить найвибагливіших користувачів.
Особливості:
- Спинка виконана із міцного пластику;
- Зручне велике сидіння з екошкіри;
- Регульована висота сидіння;
- Керівництво та інструменти включені;
- Легко зібрати лише за п'ять хвилин.
Технічні характеристики:
- Категорія товару: офісне крісло;
- Матеріал: поліпропілен + сидіння із еко шкіри;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Амортизатор: Газліфт;
- Колеса: пластик;
- Загальна висота: макс. 90 см, хв. 80 см;
- Висота сидіння: хв. 45 см, макс. 55 см;
- Загальна ширина: 51 см;
- Глибина сидіння: 40 см;
- Ширина сидіння: 44 см;
- Вага виробу: 5,5 кг.
| Характеристики: | |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Высота | 80 - 90 см |
| Регулировки | Высота сиденья |
| Основание | Крестовина с роликами |
| Вес | 5,5 кг |
| Особенности | Подлокотники;Механизм качания |
| Размеры сиденья | 40 х 44 см |
| Размеры спинки | 45 х 63 см |
| Обивка | Пластик, экокожа |
| Страна-производитель товара | Польша |
Отзывы о товаре Офисное кресло Virgo Vega X16
