- Дитячий світ
- Батути
- Батут для фітнесу Just Jump 127-35 ProCross (Ø35 мм, до 150 кг)
Батут для фітнесу Just Jump 127-35 ProCross (Ø35 мм, до 150 кг)
-
- Виробник: FitToSky
Характеристики
- Розмір 72×47×22 см
- Тип Батути
- Діаметр 127 см
- Максимальне навантаження 150 кг
Батут для фітнесу Just Jump 127-35 ProCross — професійний рівень енергії та витривалості
Батут Just Jump 127-35 ProCross створений для тих, хто тренується серйозно. Посилена рама Ø35 мм і збільшена жорсткість конструкції надають відчуття абсолютної впевненості під час стрибків.
Ця модель тримає форму навіть при найінтенсивніших HIIT-навантаженнях, коли кожен рух має значення. Відскок — пружний і точний, завдяки чому легко підтримувати ритм, контролювати амплітуду та швидко перемикатися між вправами.
Батут ProCross ідеальний для професійного тренування вдома або у фітнес-залі. Він допомагає розвивати координацію, зміцнює м’язи кора, сідниць і ніг, активізує серцево-судинну систему. Відчуття під час тренування — стабільність, потужність і повна концентрація на русі.
Переваги Just Jump ProCross
ProCross створений для впевнених користувачів, які прагнуть максимального результату. Його конструкція розроблена для високих навантажень, тому навіть інтенсивні сети залишаються комфортними й безпечними.
Кожен стрибок заряджає енергією, а відчуття пружного полотна мотивує тренуватися довше.
Це батут для тих, хто ставиться до фітнесу як до стилю життя — стабільно, професійно, із задоволенням.
| Характеристики: | |
| Розмір | 72×47×22 см |
| Тип | Батути |
| Діаметр | 127 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота | 35 см |
| Вага | 13 кг |
| Додаткові характеристики | Ширина ручки: 40 смКількість гумок: 42 штКількість ніжок: 6 шт |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців |






























































