Пн - Пт: 08:00 - 21:00
Суб: 09:00 - 20:00
Нд: вихiдний

FunJump

FunJump

Батут Fun Jump — активний відпочинок для всієї родини

Стрибки на Fun Jump батуті — не тільки приємне дозвілля із сім'єю та друзями, але й ефективний інструмент для отримання повноцінних фізичних навантажень. Емоційна розрядка, підвищення витривалості, стабілізація роботи всіх систем організму, зміцнення серця та легень — неповний список позитивних для здоров'я дитини та дорослого змін, що приносить ця безтурботна розвага. Технічні параметри батутів Fun Jump відкривають можливість їх використання на відкритому повітрі, що значно збільшує цінність кожного тренування.

Особливості конструкції платформи для стрибків

Безпека та тривалий термін використання продукції FunJump зробили батути цієї марки виробами з найбільшим попитом в інтернет-магазині Dorami. Високі експлуатаційні характеристики універсального каркасного батута із сіткою завдячують особливостям його конструкції:

  • потужній сталевій рамі, яка витримує значні вібрації завдяки діаметру труб каркаса (від 42 мм). Кількість опорних труб у кожної моделі батута залежить від його площі;
  • гальванічній обробці металевих пружин, що відповідають за натяг тканини для стрибків;
  • W-образній формі ніжок, які забезпечують однакову стійкість конструкції на асфальті, гравії та ґрунті;
  • матеріалу стрибкового полотна (поліпропілену), витривалого до розриву й розтягнення, що виключає деформацію тканини.

Високі показники в співвідношенні ціна/якість, постійна наявність продукції на складі постачальника та швидке доставлення обраних моделей в будь-яке місто України — вагомі причини замовити батут Fun Jump для активних спортивних занять та відпочинку з друзями.

Якість додаткового приладдя

Щоб визначити, яку саме модифікацію платформи варто купити для веселого сімейного дозвілля, потрібно звернути увагу на додаткове приладдя FunJump батута. Отже, що забезпечує комфортність використання конструкції:

  • страхувальна сітка — міцний матеріал з ПВХ, натягнутий по контуру платформи або зони для стрибання (у моделях для малечі). Сітка має надійно прошиту блискавку або клапан, що самостійно зачиняється;
  • чохол на пружинний блок — захисний м'який мат повністю перекриває доступ людей, що стрибають, до металевих спіралей;
  • сходи — дозволяють дітям легко забиратися на батут та безпечно спускатися з високої конструкції.

В комплектацію платформи також можуть входити захисне покриття на дах, звукоізоляційний килимок (для моделей у квартиру), м'які мати та інші практичні аксесуари.

Збірка і монтаж FunJump батута не вимагають спеціальних навичок та професійних інструментів, займають небагато часу та проводяться згідно з інструкцією, яка додається до кожного виробу.


-47%
Хіт
Батут FunJump 252 см із захисною сіткою і драбинкою

Спортивні батути використовуються для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою. На спортивних батутах люблять стрибати як дорослі, так і діти, і достатньо 15 хвилин на день, щоб тримати м'язи ..

Ціна: 4 249 грн
7 990 грн

-51%
Батут FunJump 312 см із захисною сіткою і драбинкою

Спортивні батути використовуються для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою. На спортивних батутах люблять стрибати як дорослі, так і діти, і достатньо 15 хвилин на день, щоб тримати м'язи ..

Ціна: 4 449 грн
8 990 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)