Пн - Пт: 08:00 - 21:00
Суб: 09:00 - 20:00
Нд: вихiдний

Через що батут може наелектризуватись

Вуличні батути давно перестали бути нововведенням і стали частиною не тільки міського ландшафту, але й приміського. Їх можна зустріти близько дачних будинків, бо це дуже корисна ігрова конструкція, що сприяє поліпшенню фізичного та емоційного стану. Подобається — і дорослим, і дітям. Хтось використовує для тренувань, а хтось — у якості розваг.

Як доглядати

Конструкція для стрибків прослужить довго, якщо будуть дотримані всі правила по догляду, представлені виробником. До кожної моделі додається паспорт, в якому прописані максимальні навантаження, правила монтажу та погодні умови, які підходять для використання.

Якщо дотримуватися наступних рекомендацій, стрибками на батуті можна буде насолоджуватися протягом довгого часу:

  • не дозволяйте відвідувати поверхню з гострими, різальними предметами. Металеві заклепки на одязі також не допускаються;
  • при погодних аномаліях не потрібно залишати конструкцію в готовності для експлуатації;
  • не перевищуйте рівень допустимого навантаження.

Як і будь-який інший виріб, батут потрібно періодично чистити. Прибирання варто починати з позбавлення від габаритного сміття. Для цього достатньо взяти засіб для підмітання та очистити натяжне полотно від гілок, листя та інших елементів. Потім мильною піною і нежорсткою ганчіркою очистити. По завершенні конструкцію варто сполоснути чистою водою. Процедуру потрібно проводити двічі на місяць. Дитячий батут вимагає більш частого миття.

 

 

 

Як захистити

Тренажери для стрибків витримують температурні перепади, і навіть незначний дощ їм особливо не зашкодить. Але в разі поганих погодних умов потрібно захистити пристрій, щоб продовжити його термін служби. При сильному вітрі бічні елементи каркаса можуть перекинути основу, а град зазвичай деформує захисний бар'єр. Проливний дощ може вплинути на міцність швів і привести до появи корозії.

Є спеціальні аксесуари, за допомогою яких можна захистити виріб від негоди:

  • тент. Спеціальне спорудження, що зовні нагадує намет, оснащене металевою опорою і водонепропускним покриттям. Навіси можуть захистити не тільки від опадів, але і від палючого сонця;
  • чохол. Виріб виготовляється з урахуванням параметрів полотна з міцних, щільних тканин, що мають спеціальне просочення від вологи. Їм не страшні опади у вигляді льоду, плюс вони запобігають потраплянню пилу.

Чохол зручний тим, що його можна використовувати в будь-який час доби та при простої батута.

Як зберігати взимку

Коли похолодає, батут потрібно ховати. Перед цим його треба ретельно помити та дочекатися повного висихання. Потім — розібрати та укласти в пакування. Зберігати — в приміщенні, де не буває різких температурних перепадів, а вологість повітря не більше 80% і не нижче 30%.

Вуличні батути не можна укладати поряд з розчинниками, хімічними речовинами та продуктами. Також біля них не рекомендується ставити обігрівачі, бо вони можуть нашкодити полотну.

У зимовий період варто використовувати комору або підсобне приміщення. В гараж також можна поставити, але на дерев'яну підставку або полку (контакт із землею або асфальтом виключений) за умови, що температура не буде мінусовою.

Надувний батут перед скручуванням треба присипати тальком з усіх боків. Це запобіжить злипанню матеріалу і посприяє усуненню надлишків вологи.

Якщо зими комфортні та нехолодні, то стрибковий елемент можна залишити на вулиці за умови використання захисного чохла. Але сітку і вертикальні стійки все ж доведеться прибрати, а якщо випаде сніг, потрібно стежити за тим, щоб конструкція не провисла.

 



Чому батут може вдарити струмом

Наелектризованість полотна відбувається через статичну електрику. Для наочності можна добре начесати волосся, затиснути в пальцях і потерти одна об одну шматочки синтетичного волокна, що призведе до втрати міжмолекулярної рівноваги. Це означає, що одна частина при терті позбавляється від електрона, а інша — його отримує. Через це частинки починають рухатися та утворювати протилежно заряджені електронні прошарки, що і призводить до певного дискомфорту при торканні.

Для усунення цього ефекту на одязі можна використовувати спеціальні антистатики або кондиціонери-ополіскувачі. Засоби утворюють тонкий, невидимий прошарок, який зберігає вологу і запобігає появі статичної електрики.

Приємний вологий клімат також допоможе позбутися від проблеми, але може негативно відбитися на конструкції батута.






Viber
Telegram
Whatsapp
Позвонить
info@dorami.com.ua