Пн - Пт: 08:00 - 21:00
Суб: 09:00 - 20:00
Нд: вихiдний

Збираємо валізу компактно: як взяти все необхідне, все вмістити і нічого не пом'яти

Будь-яка подорож – це не тільки яскраві враження та приємне хвилювання, а ще й достатньо клопотів. Для початку вибираємо потрібну валізу, приблизно оцінивши свої потреби, тривалість поїздки – це заняття вже займає багато часу. А потім ще потрібно запакувати все необхідне так, щоб усі речі влізли без проблем.

 

 

У процесі виявляється, що складати все без особливої ​​системи не так вже й продуктивно, як хотілося б – кришка не закривається, все тріщить по швах, важливі предмети доводиться просто викладати в надії на те, що вони не знадобляться. А можна використовувати особливий підхід до збирання. Завдяки такій оптимізації вдається відвоювати кожен вільний міліметр усередині та не возити із собою повітря.

З чого починати

Стартувати завжди варто зі списку того, що ви берете з собою. Перед цим уважно вивчіть прогнози погоди та об'єктивно оцініть, що потрібно додати в набір, а що краще взагалі прибрати. Запишіть усе, візьміть речі, викладіть їх перед собою і розподіліть на дві категорії – багаж і ручна поклажа.

До другої відправляються:

  • коштовності;
  • гроші та документи;
  • зарядні пристрої;
  • дрібна техніка;
  • особиста аптечка.

Варто заздалегідь дізнатися на сайті авіакомпанії, що дозволяється перевозити в салоні, а що забороняється. Медикаменти дозволені і в літаку, але якщо це препарати першої необхідності під час польоту, про наявність таких краще попередити співробітників, щоб потім не виникло проблем. Також на цьому етапі відкладіть ті речі, які можна використати за призначенням одразу. Якщо до уваги брати зимовий період, то краще найважче, на кшталт об'ємних светрів, надіти на себе. Насамкінець, зверніть увагу на усі недорогі дрібниці і ретельно оцініть, чи буде вам вигідно придбати їх на місці – якщо так, то залишаємо вдома без жалю.

Що покласти на дно та як бути з білизною

Переходячи до питання збору основного багажу, необхідно, знову ж таки, враховувати погоду, щоб вибрати оптимальні за температурним діапазоном речі, а потім спробувати комбінувати їх між собою. Важливо, щоб вони максимально перетиналися і з мінімуму можна було створити достатньо образів. Так вдається забрати зайве. 

З огляду на те, що багато хто бере з собою взуття, варто почати з нього. Цей предмет гардеробу, як і решту, що відноситься до категорії важкого, кладуть на дно. Складати краще так, щоб правий носок стикався з лівим підбором. Сандалі та тапки можна укласти по периметру. Якщо не встигли вимити як слід підошву, то пакуйте її в бахіли чи спеціальні чохли. Далі йдуть шкарпетки, які можна щільно скрутити, зафіксувати резинкам та скласти всередину взуття, що допоможе додатково економити місце та розмістити до 8 пар усередині.

Аналогічним способом поводимося з білизною – скручуємо і потім закриваємо порожні місця, якщо все вже складено. Для дівчат актуальним вважається розміщення трусиків у чашечках бюстгальтерів.

Вкладаємо одяг

Спакувавши велике, переходимо до більш компактного. Найтендітніше загортаємо в щось максимально м'яке і кладемо в центр валізи – тут річ буде в безпеці і дозволить уникнути здуття кришки при закритті. Після цього ще раз поділяємо все на дві категорії за типом складання:

  • рулоном;
  • стопкою.

Футболки, джинси, спідниці, пальта, куртки належать до першої категорії. А ось сукні, костюми, пуловери, сорочки та штани до другої – це або те, що сильно зминається, або те, на чому необхідно мінімізувати кількість складок. Так після прибуття вийде швидше привести все у більш гідний вигляд.

У випадку з джинсами вивертаємо верхню частину з кишенями назовні, потім складаємо річ навпіл і починаємо щільно скручувати від краю штанини – наприкінці ви заправляєте все це в підворіт і можете бути впевнені, що нічого не розкрутиться. Приблизно те саме робимо з футболкою. Тут вивертається невелика частина внизу, проводиться складка за принципом ліва та права половини до центру, після чого підвертаються рукава та проводиться скручування з подальшим заправленням.

Спідниці складаємо навпіл і робимо знайому операцію, те саме з кофтами і сукнями. Светри, крім щільного кручення, краще ще перев'язати, і потім, за можливості, запакувати за допомогою чохла. Куртку з каптуром застібаємо, загортаємо рукава всередину і згортаємо знизу-вгору, а потім заправляємо в нього.

Верхній шар

Якщо говорити про другу категорію, в якій використовується укладання шарами, то до неї переходять після викладання першої, коли основа сформована. Штани обов'язково складаються за стрілками і далі третинами в стопку, якщо з ділового одягу у вас тільки вони – кілька речей такого формату краще класти одна на одну, поясами в різні боки.

 

 

На випадок, якщо ви збираєтеся по приїзді образу вдягнути костюм, краще відразу укласти штани, далі кладемо піджак і можемо набити його плічка чимось невеликим, щоб тут нічого не прим'ялося. Після цього йде випрасувана та застебнута сорочка – складаємо її рукави по діагоналі, акуратно підвертаємо всередину усі краї, які звисають назовні і додаємо кілька валиків з боків.

Наприкінці можна укласти косметику. Враховуючи, що везти з собою повний флакон шампуню та парфуми зовсім не зручно, можна купити похідний набір із прозорих та компактних пляшечок, куди можна перелити частину необхідного. Далі укладаємо це все у прозорий органайзер. Туди ж кладемо заздалегідь придбані міні-щітку та маленьку пасту (можна навіть дитячу).

Ремені та краватки не згортайте, а просто розмістіть по контуру, щоб вони не займали багато місця.

Ще кілька корисних порад

Є ще кілька хитрощів, за рахунок яких можна оптимізувати збори та запобігти пом'ятості речей. В останньому випадку використовуйте пергаментний папір для перекладання одягу. Активно використовуйте компресійні пакети.

 

 

Щоб не отримати неприємного сюрпризу в аеропорту, обов'язково зважуйте свій багаж. Ну і перев'яжіть його кольоровим ременем або додайте на кришку характерну наклейку, щоб уникнути довгого, болісного пошуку своєї валізи серед ще п'яти-шесті схожих на стрічці.






Viber
Telegram
Whatsapp
Позвонить
info@dorami.com.ua